Už jste vyzkoušeli SMS půjčku, když Vám chybí peníze do výplaty

Představujeme Vám nový druh nebankovní půjčky, kterou je půjčka do výplaty neboli finská sms půjčka společnosti Ferratum. Společnost Ferratum vstoupila na český finanční trh založením společnosti Ferratum Czech s.r.o. a nabízí právě tyto velmi specifické nebankovní půjčky. V čem jsou tak specifické si ihned napišeme v následujících odstavcích. Ferratum působí od roku 2005 na území 19 států evropské unie a má již více než milión spokojených zákazníků. Každý měsíc schválí několik tisíc sms půjček v ČR.

Proč právě půjčka do výplaty od Ferratum?

To je velmi jednoduché, protože půjčka před výplatou pro každého od Ferratum se vyřizuje online tedy kompletně přes internet z pohodlí Vašeho domova. Tato nebankovní půjčka je bez nutnosti se s někým scházet, někoho poslouchat a dokonce i něco podepisovat. Určitě se ptáte jak ale podepíši smlouvu o půjčce? Žádná smlouva o půjčce se nepodepisuje, protože sms půjčka ihned na účet je sjednána tzv. smluvním vztahem mezi dlužníkem a věřitelem přes vzdálenou komunikaci, do které se počítá i souhlas s obchodními podmínkami přes sms zprávu. Takže stačí odeslat sms zprávu a tím vlastně podepíšete smlouvu o půjčce. Dalším faktem je, že k půjčce Ferratum nepotřebujete ručitele, zástavu a dokonce nepotřebujete ani potvrzovat nebo dokládat Váš měsíční příjem. V případě, že máte již zápis v registru dlužníků ani to nevadí. Společnost Ferratum nikoho nelustruje žádným registrem dlužníků

Jaké podmínky musím splnit pro schválení sms půjčky?

Podmínky jsou velmi jednoduché a splnit je může skutečně každý a právě proto říkáme, že půjčka do výplaty je pro všechny a to opravdu bez rozdílů. Je tedy jedno zda jste bez práce, maminka na mateřské a nebo dělník s minimálním platem. Peníze Vám půjčíme v případě, že jste občanem České Republiky ve věku 20 – 65 let, máte čistý trestní rejstřík a máte trvalé bydliště na území ČR. Jak jsme již napsali nepotřebujete ručitele, zástavu a ani dokládat Váš příjem.

Kolik si můžu půjčit a za jakých podmínek?

Jedná se o krátkodobé nízké půjčky těsně před výplatou proto si u nás můžete půjčit 500,- až 10000,- a to až na 30 dnů. Snažíme se, aby naše půjčky byly co nejrychlejší proto jde sms půjčka ihned na účet v případě, že se jedná o opakovannou půjčku. Pokud si u nás půjčujete poprvé pošleme Vám peníze poštovní poukázkou a to z bezpečnostních důvodů. Peníze tak dostanete během 2 pracovních dnů. Půjčka Ferratum je bez úroku pouze s nízkým poplatkem, který se pohybuje kolem 25% z půjčené částky a tento poplatek neplatíte předem ale až při konečném zaplacení sms půjčky. Naši půjčku před výplatou si můžete samozejmě prodloužit a to v případě, že budete dopředu vědět, že nestihnete půjčku zaplatit včas dle doby splatnosti. SMS půjčka se prodlužuje velmi jednoduše přes sms zprávu. Můžete půjčku prodloužit celkem 3x a to vždy o 15 dnů za poplatek 15% z půjčené částky. Celkem tak můžete půjčku prodloužit až o 45 dnů.

Půjčku si můžete sjednat online vyplněním online žádosti o půjčku na jakémkoliv partnerském webu společnosti Ferratum, který najdete pomocí internetového vyhledavače. Dále již budete komunikovat přímo se společností Ferratum, která se postará o to, aby jste obdrželi peníze v co nejkrátším možném čase, nejlépe ještě v den, kdy jste o půjčku zažádali.

Najdete zde i další půjčky např.půjčka Vitacredit a nebo si ověřte bonitu.

No comments.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.