Jak vyřešit úložný prostor v podkroví?

Každý člověk, a to dokonce i chlap, potřebuje ke svému životu skříně, které budou střežit oblečení a další majetek vlastníků. Abyste ovšem dosáhli efektivity, potřebujete nejenom dostatek úložného prostoru na co možná nejmenším prostoru, ale také možnost nějakých vylepšení, která zjednoduší váš každodenní život. Ovšem nastává problém, když máte podkroví, protože standardní skříně nesplňují kritéria. Kvůli složitému dispozičnímu řešení musíte volit standardní skříně tak, aby se vám vešly do prostoru, a už málo řešíte, jestli na sto procent splňují všechna vaše očekávání, co se úložného prostoru týče. Nezoufejte! Máte zachránce ve vestavěných skříních!

Vestavěné skříně mají několik obrovských výhod oproti standardním skříním. Nabízejí v menším prostoru více úložného prostoru, ale také možnost zvolit si je designově tak, jak váš pokoj a vy požadujete. Nemusíte tedy jak u standardních skříní vymýšlet, co dokoupit k nim, protože standardní skříně se prodávají jasně designově definované a vy tak musíte zbytek pokoje podřídit jejich designu. Kvalitní firmy dokonce vyrábějí vestavěné skříně zcela na míru, a tak si můžete zaexperimentovat například s různými barvami. Fantazii se meze nekladou a je zcela na vás, jak si skříň zvolíte. Nejmarkantnější výhodou vestavěných skříní je fakt, že se dají dát do pokojů s těžkým dispozičním řešením, jako je například podkroví.

Dále mají vestavěné skříně možnost zvolit si několik vychytávek. Pánové určitě ocení kravatníky, které zorganizují veškeré vaše kravaty, a vy již nemusíte řešit, kde jste si ve skříni tu danou kravatu nechali. Dále můžete mít sklopné šatní tyče, různé pojezdové systémy zásuvek a košů, nebo držáků náčiní, které zorganizují veškeré příslušenství k vysavači, nebo žehličce. Existují i další doplňky vestavěných skříní a je jen na kvalitě firmy, které doplňky vám dokáže nabídnout.

Autor: Jan Kříž

No comments.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.