Nechejte se inspirovat!

Trávíte svůj pracovní čas u počítače a už nevíte, kam byste se ve volných chvílích podívali a něco zajímavého si přečetli? Pak je tu lifestylový magazín inspirace-pro-zdravi.cz!

Inovovaný magazín je doplněný o nové soutěže, v nichž můžete vyhrát zajímavé ceny, rubriky a také atraktivní články, které nabízejí poutavá témata.

Konkrétně v rubrice Soutěže se můžete zapojit do fotosoutěže Děti zahradníci, Soutěže o zájezd do Švýcarska a do Soutěže s hlívou ústřičnou.

Děti zahradníci vám dávají prostor, abyste se mohli pochlubit svými ratolestmi, nebo třeba i vnoučaty, jak vám pomáhaly při podzimní sklizni. Pakliže pošlete jejich fotografii k nám do redakce a zároveň dostanete od návštěvníků webu nejvíce hlasů, získáte dárkový poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup v internetové lékárně zlekarny.cz. Tři vylosovaní uživatelé, kteří hlasovali pro vítězný snímek, navíc získají dárkový balíček! Podívejte se na inspirace-pro-zdravi.cz, soutěž už totiž běží a jsou zde první fotografie.

Soutěž o zájezd do Švýcarska nabízí, už podle názvu, velmi atraktivní cenu – 2 dárkové poukazy na zájezd do Švýcarska! Stačí si tipnout množství prodaných kusů SWISS Koňských balzámů do konce roku a čekat, zdali je váš odhad nejblíže skutečnosti.

Soutěž s hlívou ústřičnou v sobě ukrývá jednoduchou otázku, na níž vám nabízíme tři možné odpovědi. Pokud jste si jistí svými znalostmi, stačí dvakrát kliknout a hrajete o balení extra účinného přípravku Imunit® Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a echinaceou!

Na nové verzi webu inspirace-pro-zdravi.cz se setkáte také s rubrikou Výlety za zdravím, v níž naleznete tipy na pozoruhodná místa, kde můžete nechat odpočívat tělo i mysl. Rubrika Krása a sex nabízí například články ohledně intimního soužití v seniorském věku, nebo co všechno můžete čekat od wellness. Pod záložkou Zdraví rodiny vám nabízíme jednoduché rady, jak uvařit zdravě a rychle nebo také na co si dát pozor, když vás či někoho blízkého přepadne nemoc či jiný neduh. Sekce Boj s věkem je pak určena především pro starší čtenářky, které chtějí být elegantní a cítit se mladistvě i ve vyšším věku.

Zadejte do prohlížeče adresu www.inspirace-pro-zdravi.cz a přesvědčte se na vlastní oči!

No comments.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.