Nikon D3100 hodnocení – klady, zápory a analýza

Odpovědi a hodnocení fotoaparátu Nikonu D3100 najdete v 3 hlavních bodech:

Klady:

Vysoce kvalitní fotky – dobrý fotoaparát vyvinutý společností. Nikon D3100je nádherný, dokonce nastavení je pod iso 800. Reprodukce barev je velmi fantastická.

Ostrost obrazu – značně závisí na objektivu, který má vysokou známkou kvality. Nikon D3100 přichází s mimořádně spolehlivým objektivem 18-55mm. Profesionál fotí v rozmezí mezi 28-300mm, s nímž je ostrost obrazu realistická. Na druhou stranu, pro amatérského fotografa je to vic než dost.
S Nikonem D3100 můžete nahrát nádherný videoklip. Můžete využít i vysokého rozlišení. Navíc k tomu může uživatel provést velmi jednoduché úpravy v rámci digitálního fotoaparátu jako je mazání scény, ukládání jednotlivých snímků, a tak dále…

Zápory:

Malý hledáček – Nikonu D3100 je poměrně malý a časem začne spostu uživatelům vadit.

Pomalejší účinnost digitálního fotoaparátu – čas a focení je mezi 0,4 – 0,6 sekundami, závisí na světlu.

I když může fotoaparát rozptýlit i profi fotografa, nemusí to mít skutečně žádný vliv na focení. Po všech negativech, pokud se považujete za profesionála i amatéra, doporučujeme tento špičkový fotoaparát Nikon D3100.

Pro koho je vhodný

Pro fandy
Pro amatéry
Pro uživatele, který hledájí nejefektivnější digitální zrcadlovku s omezeným rozpočtem

Závěr:

Jak jste si mohli přečíst hodnocení fotoaparátu je to ideální digitální fotoaparát. Je opravdu excelentní, ale není fantastický. Rádi bychom vysvětlili další věci o tomto fotoaparátu, ale další klady a zápory jsme nestihli vyzkoušet.

Pokud už jste si fotaparát Nikon D3100 vyzkoušeli, budete ho chtít mít kvůli jeho novým funkcím, jako je úplné 1080 HD video, živé video a nahrávání videa. Ale v případě, že jste využili Nikon D3100, je třeba vzít v úvahu, že fotaparát je jako vůbec první digitální fotoaparát s DSLR.

Digitální fotoaparát je opravdu lehký a digitální, takže ho může mít všude, kde chcete. Kromě toho je opravdu snadno ovladatelný. I když nevíte, jak ho používat, můžete si vybrat manuální režim, který vám pomůže, jak upravit nastavení fotoaparátu.

Doufám, že jsme Vám alespoň trošku fotoaparát přiblížili, a že Vám to pomůže třeba i v rozhodnutí zda ho koupit či ne.

 

No comments.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.