Brainstart „nastartuje“ Váš mozek!

Jste unavení, nemůžete se soustředit se na jednoduché úkoly, které Vám dřív nedělaly problémy? Mozek vypovídá službu, jste zavaleni spoustou úkolů, které Vás stresují a řešíte je velmi těžce a pomalu? Připomíná to Váš pracovní den? Pak právě pro Vás máme řešení – Brainstart!

Brainstart je doplněk stravy na stimulaci mozkové aktivity – zlepšuje paměť, zvyšuje schopnost koncentrace a vnímání, pomáhá i v boji proti vyčerpání a stresu. Je určen pro manažery, dispečery, řidiče i studenty – ve zkratce pro každého, kdo se potřebuje soustředit a podávat mentální výkony a únava je jeho nepřítelem. Užívání Brainstartu se doporučuje také lidem ve středním a vyšším věku jako prevence zhoršení mozkových funkcí. Péče o mozek je přece stejně důležitá jako péče o tělo, možná dokonce důležitější.

Složení Brainstartu je unikátní tím, že obsahuje tzv. MemoComplex – speciální směs extraktů z Ginkgo biloby, lecitinu a L-citrulinu. Ginkgo rozšiřuje cévy, podporuje paměť, myšlení a koncentraci, lecitin (získávaný hlavně ze sóji) mozek vyživuje a L-citrulin zlepšuje prokrvení mozkových tkání. Mimo těchto látek obsahuje Brainstart i guaranu a kolový ořech s obsahem přírodního kofeinu s povzbuzujícím a únavu potlačujícím účinkem, proti stresově působící rhodiolu, vitamín B6 a hořčík.

Brainstart má nesporné využití i pro studenty, třeba ve zkouškovém období, kdy je potřeba koncentrovat své mentální síly a posílit paměť intenzivně a často i nárazově! Platí, že čím dřív začnete o svůj mozek pečovat, tím lépe pro Vás. A pokud patříte mezi „chudé“ studenty, nezoufejte! Právě teď máte možnost zúčastnit se soutěže a každý týden vyhrát balení přípravku Brainstart zdarma!

Nastartujte svůj mozek s Brainstartem – čela otlačená od klávesnic a učebnic letos nejsou v módě!

No comments.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.